KALENDARZ IMPREZ SZACHOWYCH


poprzedni rok 2019 poprzedni rok
| styczeń | luty | marzec | kwiecień |maj | czerwiec | lipiec | sierpień | wrzesień | październik | listopad | grudzień |
Terminy niektórych imprez mogą ulec zmianie, dotyczy to w szczególności turniejów, przy których nie jest podany komunikat.
styczeń 2019
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski
(do 7,9,11,13,15 i 17 lat)
90'
+30"/ruch
6-12.01 Pokrzywna
  Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach P'15 12.01 Olsztyn
Krasnolud z Serduszkiem - WOŚP 2019 P'10 12.01 Olsztyn
TK 1200-1400 P'60 12-13.01 Uzdowo
TK 1000-1100 P'30 13.01 Uzdowo
27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 10'
+5"/ruch
13.01 Ruciane-Nida
  NTSz dla dzieci i młodzieży pod patronatem Posła Janusza Cichonia P'10 19.01 Olsztyn
Olsztynska Liga Szachowa Przedszkolaków P10 19.01 Olsztyn
Kurs Instuktorski PZSzach P10 26.01-10.02 Olsztyn
Ferie 2019 - TK 1000-1100 P'30 28.01 Olsztyn
Ferie 2019 - TK 1800 Plus - odwołany 60'
+30"/ruch
28.01-1.02 Olsztyn
Ferie 2019 - TK 1200-1400 P'60 29-30.01.02 Olsztyn
Ferie 2019 - TK 1600-1700 30'
+30"/ruch
31.01-1.02 Olsztyn
luty 2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach P'15 9.02 Olsztyn
DMWWM Juniorów - I Zjad 60'
+30"/ruch
16.02 Olsztyn
Olsztynska Liga Szachowa Przedszkolaków P10 16.02 Olsztyn
TK 1000-1200 P'30 16.02 Olsztyn
DMWWM Seniorów - I Zjad 90'
+30"/ruch
17.02 Olsztyn
TK 1000-1200 P'30 23.02 Ostróda
TK 1250-1400 P'60 23-24.02 Ostróda
TK 1600 P'60 23-24.02 Ostróda
Akademia Przyszłych Mistrzów - sesja 22 P'15 24.02 Olsztyn
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 90'
+30"/ruch
24.02-3.03 Szklarska Poręba
marzec 2019
Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i UKS SKOCZEK ELBLĄG P'30 1 i 7.03 Elbląg
Akademia Przyszłych Mistrzów - sesja 23 3.03 Olsztyn
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18 90'/40+30'
+30"/ruch
9-16.03 Szklarska Poręba
III Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie 10'
+5"/ruch
10.03 Uzdowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i słabowidzących 90'
+30"/ruch
10-19.03 Ustroń
IV Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i MDK P'60 15,22 i 29.03 Elbląg
Olsztynska Liga Szachowa Przedszkolaków P10 16.03 Olsztyn
TK 1000-1200 P'30 16.03 Olsztyn
TK 1250-1400 P'60 16-17.03 Olsztyn
TK 1600-1700 P'60 16-17.03 Olsztyn
  Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach P'15 23.03 Olsztyn
DMWWM Seniorów - II Zjad 90'
+30"/ruch
23.03 Ostróda
DMWWM Juniorów - II Zjad 60'
+30"/ruch
24.03 Ostróda
Wale Zgromadzenie Delegatów WMZSzach 24.03 Ostróda
Mistrzostwa Polski Amatorów 10'
+5"/ruch
30.03 Pęgów
IX OTSz o Puchar Burmistrza Orzysza poświęcony pamięci Krzysztofa Kierzkowskiego 10'
+5"/ruch
31.03 Orzysz
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MPJ U12 i U14) 90'
+30"/ruch
31.03-6.04 Sielpia
kwiecień 2019
XVIII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowyxh 90'
+30"/ruch
3-7.04 Pokrzywna
Olsztynska Liga Szachowa Przedszkolaków P10 6.04 Olsztyn
DMWWM Seniorów - III Zjad 90'
+30"/ruch
7.04 Kurzętnik
III Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w szachach 60'
+30"/ruch
8-14.04 Ustroń-Jaszowiec
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 3'
+2"/ruch
12.04 Katowice
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 3'
+2"/ruch
13.04 Katowice
  Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach P'15 13.04 Olsztyn
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Przedszkolaków do 7 lat-chłopcy P'30 13.04 Olsztyn
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Przedszkolaków do 7 lat-dziewczęta P'30 13.04 Olsztyn
IV Warmińsko-Mazurski TSz o Puchar Burmistrza Morąga Tadeusza Sobierajskiego 10'
+5"/ruch
14.04 Morąg
Indywidualny Puchar Polski do lat 6 i 7 15'
+15"/ruch
27-30.04 Szczyrk
Akademia Przyszłych Mistrzów - sesja 24 27.04 Olsztyn
XXIX Memomoriał J.S.Leokajtis 10'
+5"/ruch
28.04 Olsztyn
maj 2019
Indywidualny Puchar Polski Młodzików do lat 8 60'
+30"/ruch
1-4.05 Szczyrk
Majówka 2019 - TK 1000-1100 P'30 1.5 Olsztyn
Majówka 2019 - TK 1800 Plus 60'
+30"/ruch
1-5.05 Olsztyn
Majówka 2019 - TK 1200-1400 P'60 2-3.05 Olsztyn
Majówka 2019 - TK 1600-1700 30'
+30"/ruch
4-5.05 Olsztyn
Wojewódzki 61 Turniej Szachowy o Złotą Wieżę 5.05 Ostróda
LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach 90'/40+30'
+30"/ruch
10-20.05 Warszawa
DMWWM Seniorów - IV Zjad 90'
+30"/ruch
11.05 Olsztyn
TK 1000-1200 do 10 lat P'30 11.05 Olsztyn
Ogólnopolski Turniej Szachowy Niewidomych i Słabowidzących 2019 P'120 11-18.05 Lidzbark (Welski)
III OTSz FIDE w Nidzicy 10'
+5"/ruch
12.05 Nidzica
Finał Centralny 61 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o Złotą Wieżę 90'
+30"/ruch
17-22.05 Pułtusk
V Mistrzostwa Olsztyna dla przedszkolaków w szachach 2019 P'15 18.05 Olsztyn
VIII Ostródzki Festyn Rodzinny - Majówka z Szachami 18.05 Ostróda
Akademia Przyszłych Mistrzów - sesja 25 19.05 Olsztyn
TK 1000-1100 do 13 lat P'30 25.05 Olsztyn
TK 1200-1400 do 15 lat P'60 25-26.05 Olsztyn
Centralny Kurs Sędziowski 29.05-2.06 Zakopane
czerwiec 2019
Grand Prix Ostródy 10'
+5"/ruch
2.06 Ostróda
TK 1000-1200 do 7 lat P'30 8.06 Olsztyn
Akademia Przyszłych Mistrzów - sesja 26 8.06 Olsztyn
IV Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Szachach Rodzinnych 10"
+5"/ruch
8.06 Olsztyn
I Otwarty Turniej Szachowy FIDE - Memoriał Dariusza Żarczyńskiego 10'
+5"/ruch
9.06 Swiętajno
IMWJ 14-16.06 Ostróda
Akademia Szachowa KING 18,19,25,26.06 Olsztyn
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Ektra i I Liga 24.06-2.07 Ustroń
lipiec 2019
I Otwarte Plenerowe Mistrzostwa Powiatu Piskiego 10'
+5"/ruch
7.07 Orzysz
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II Liga 19-28.07 Szczyrk
IV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Rucianego-Nidy 10'
+5"/ruch
28.07 Ruciane-Nida
sierpień 2019
MEJ 1-12.08 Bratysława, Słowacja
XXI TSz o Puchar Przewodniczącego MSG 10'
+5"/ruch
4.08 Mrągowo
Festiwal Szachowy Wilkasy 2019 (TK-10.08; GP-11-08) 10-11.08 Wilkasy
XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Ostródzie 13-20.08 Ostróda
Kurs na instruktora szachowego PZSzach 13-20.08 Ostróda
Festiwal Szachowy Olsztyn 2019 - open A 90'
+30"/ruch
21-25.08 Olsztyn
Festiwal Szachowy Olsztyn 2019 - open D do 11 lat P'60 24-25.08 Olsztyn
XXXIV TSz Niewidomych i Słabowidzących o Puchar Grunwaldu P'120 24.08-1.09 Lidzbark (Welski)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych 30.08-1.09 Rzeszów?
wrzesień 2019
Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga 7-15.09 Poronin
WYCC U14, U16, U18 rapid
blitz
10-14.09 Salobrena, Hiszpania
Indywidualne Mistrzostw Województwa Seniorów szachach błyskawicznych ?.09 Olecko
MMM i eliminacje do OOM i MPJ 22-29.09
rezerwacja terminu
Olecko
październik 2019
WYCC U14, U16, U18 standard 1-13.10 Nagpur, Indie
Mistrzostw Województwa Seniorów szachach szybkich 10'
+5"/ruch
6.10 Olsztyn
DMWJS szachy szybkie i błyskawiczne ?.10 Olecko
IMWJ w szachach szybkich ?.10 Olecko
IMWJ w szachach błyskawicznych ?.10 Olecko
listopad 2019
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 9-15.11 Ustroń
Indywidualne Mistrzostw Województwa Weteranów 50+ 10'
+5"/ruch
17.11 Olsztyn
10'
+5"/ruch
24.11 Ełk
grudzień 2019
Mistrzostwa Wojewódzkie W-M SZS w szachach Drużynowych ?.12 Ostróda
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich i Błyskawicznych 11-15.12 Tallin
Estonia
Turniej Finałowy GP2019 10'
+5"/ruch
15?22?.12
Kętrzyński Festiwal Szachowy? 27-30.12??? Kętrzyn
* - do potwierdzenia lub ustalenia

inne kalendarze

Kalendarz Rafała
Kalendarze PZSzach
Kalendarz FIDE
Kalendarz ECU
International Chess Calendar - czeski
International Chess Calendar - Harmen Jonkman's

kalendarz WMZSZach 2019 - projekt

góra

AG 2019-06-28 21:31:11